Toto je BLOG služby JOBka.cz, kde najdete zajímavosti ze světa JOBky a témata, které se JOBky týkají. Příjemné čtení.

jobka blogStrach z implementace?

  • 21. Února 2020

Často se nás ptáte, jak náročné je takovou aplikaci, jakou je JOBka, ve firmě zavést. Postup implementace Vám přehledně shrneme v následujících krocích.

Přečíst (3 minuty)

Oslovili jsme HR Business partnerku Martinu Koláčkovou, která působí v HR přes 10 let...

Přečíst (5 minut)

On-line live podpora

  • 5. Února 2020

Pokud si někdy nebudete vědět rady při práci s back-office

Přečíst (1 minuta)

Nabídku zdravých snídaní prezentuje formou přehledného týdenního menu...

Přečíst (2 minuty)

O 58% vyšší pravděpodobnost, že budou u firmy ještě po třech letech.

Přečíst (4 minuty)

92% lidí produktivního věku má v kapse chytrý telefon...

Přečíst (2 minuty)

Proč je vhodné se zaměstnanců ptát na drobnosti a plnit jim malá přání.

Přečíst (2 minuty)

Jedním z důvodů nespokojenosti Vašich zaměstnaců je jejich nedostatečná informovanost.

Přečíst (3 minuty)

V JOBce umíme využít Vaši stávající inzerci zadanou přes Teamio, Jobs.cz, Prace.cz nebo Váš web. Představte si, že Vaši stávající zaměstnanci pomocí JOBky vysdílí Vaši pracovní inzerci na sociálních sítích. Co se stane?

Přečíst (2 minuty)

Jak nastavit benefity, aby přinášely zaměstnancům radost a firmě užitek? Aktuální mezinárodní průzkum ukazuje, že klíčem je jasná strategie a využití technologií. Čím dál důležitější je také individuální přístup.

Přečíst (3 minuty)

Úspěšná firma musí umět vést dialog mezi vedením a pracovníky. Zvýší to kvalitu práce, spokojenost zaměstnanců a navíc díky správné interní komunikaci může ustát i těžké krize.

Přečíst (3 minuty)

Průzkumy jasně ukazují, že interní komunikace pomocí e-mailů nebo skrz intranet přestává fungovat. Nahrazují je aplikace. Jsou přehledné, zaměstnanec je může použít kdekoli a zlepšují efektivitu práce.

Přečíst (4 minuty)

Marek Ander vyvinul mobilní aplikaci JOBka se záměrem globálně zlepšit informovanost a spokojenost zaměstnanců ve firmách. Mise JOBky je dodat managementu firem nástroj k budování firemní kultury.

Přečíst (6 minut)

Abychom ještě více podpořili procesy customer-care, zavedli jsme systém Freshdesk. Snadno tak kdokoliv z našich zákazníků snadno zadá svůj požadavek, zatímco my ho systematicky a co nejrychleji zpracujeme.

Přečíst (1 minuta)

Nastavení telefonů na bázi Huawei Android používá velmi agresivní metody úspory baterie. Tyto patentované funkce Huawei mohou způsobit, že aplikace JOBka (a další komunikátory a aplikace pro rychlé zasílání zpráv) jsou nedostupné při běhu aplikace na pozadí.

Přečíst (1 minuta)


Sdílet náš BLOG na: